Počas mojich rodičov otázku na tehotenstvo plánovanie

Pozri aj: www.banaby.sk

Počas mojich rodičov otázku, o plánovaní tehotenstva, o porodiť, alebo nie, chcel, alebo nie, ani v stoji. Potom to bola myšlienka, že deti potrebujú. Ale otázka, či chcete dieťa, milované dieťa pre vás, alebo nie, nie je ani vzniknúť. Čo môžeme povedať o deti problémy, dieťa je jednoducho nie je vnímaná ako celý človek. Verejnej mienky požadoval, aby muž ženatý, vydatá žena, a oni mali deti, a najmenej dva. Verejnej mienky zvíťazila nad človekom, a nikto sa neodvážil nedodržiavať.
Moja mama porodila deti, pretože to "správne". Keď moja sestra bola malá, ona neustále a veľmi krásne opísané pre nás trápi z rodičovstvo, najmä rodičovstvo ranom veku, ako jej problémy a ako ju tvrdo, ako je to utrpenie, ktoré plnia ich rodičovských práv a povinností, atď. Pre jej sestra bola vždy záťaž a je nepravdepodobné, že ja, alebo sestra by sa dalo nazvať chcela dieťa. Je nepravdepodobné, že pochopila, že aj my máme naše vlastné, hoci detí problémy. Fráza: "Pane, keď vyrastú", vyslovuje každý deň. Moje detstvo som strávila s pocitom úplnej neužitočnosti. Cítil som, že všade zasahovať a nikto to naozaj potrebné.
Ako dospelý, snažím sa pochopiť postoj matky k mojej sestre. Napadlo ma, prečo ona porodila nás? Neskôr som sa jej spýtal, rovno: "Prečo si niesol nás? A ak zistíte, že to tak ťažké, prečo ste mali dva?" A to sa mi nepodarilo.
Ona nič povedať, pretože ona nerozumie, prečo ju potreboval. Tak bolo rozhodnuté – porodiť, a nie myslieť si, prečo. Žena, ktorá nemohla porodiť dieťa, všetci odsúdili. Po všetky, ktoré majú deti je inštinkt, často nevedome. Skutočne, ľudia nie sú úplne vyčerpaný nevedomé správanie je ovplyvnené inštinkty. Väčšina ľudí inštinktívne a primeranej začiatku k začiatku do určitej miery. Niekto viac rozumu a málo inštinkty, a iné malý dôvod, ale s inštinkty v poriadku. Máme stanovené prirodzené právo na reprodukciu.
Ako viete, každá nasledujúca generácia je múdrejší ako predchádzajúca, a nová generácia šli do vojny rozum a inštinkt. To sa stalo módne žiť pre seba a nemajú deti. Deti uvedené ako domáce Zvieratá – má alebo nie?
Ale ak chcete, aby vaše dieťa, aby bol šťastný, aby ste dieťa bolo požadované, najprv myslieť. Pretože takmer nikto si myslí o tom, že dieťa dáva rodičovi pre jeho duchovný rast a rozvoj, všetky sa zaoberajú materiál náklady na dieťa. Som nebol myslel, že. Rozumný človek, ak existujú v prírode vo veľmi obmedzenom množstve. Som ako nesplnil. Ja a ľudia, ktorí obklopujú ma, patrí do kategórie ľudí, ktorí žijú pod tlakom inštinkty, a trochu myseľ.
Inštinkt hovorí – porodiť, myseľ kladie otázku — PREČO potrebujete? A myseľ nekončí, ale rozvíja svoju teóriu: to, čo máte, čo môžete nakŕmiť vaše dieťa, čo učiť, kde bývať? Mať končí sa stretávajú musíte vidieť svet, vyskúšať všetko, žiť v jeho radosť. A deti sú neustále neporiadok v dome a vrhu, problémy, konflikty, a keď vyrastú, bez pomoci. Deti sú nevďační, budete musieť urobiť všetko, budú rásť, dovolenku, a nie povedať, ďakujem vám, teta Máša alebo Baba Zina, atď.
autor článku: cestovná postieľka