Sevilla FC - SD Eibar 2:0

Piłkarze Sevilla powrócił do co najmniej pasuje do Barcelony na drugim miejscu, natomiast w wieczornym meczu pokonał nieprzyjemne Eibar 2: 0TH Andalusians nie zdobył drugiego gola aż do ustawionego czasu, aż Eibar nadal w grze o punkty.

Sevilla z Eibar niełatwo w ogóle, goście grali bardzo kompaktowy i chociaż koszty Sampaoliho objął prowadzenie do ostatniego gwizdka musieli walczyć o trzy punkty. Pierwsze poważne zamieszanie opiekowała Eibar, czyli Leon, którego krzyż Rica, choć zaskoczeni, ale ostatecznie zakończył się bramką.

Wynik został po raz pierwszy zmienił się w dokładnie 31 minut. Jovetic w polu karnym wysłać mały dośrodkowania wapna i całkowicie samotnie przed Pablo Sarabia Rodriguez nie wahał nawet na chwilę. Wiodąca w bramie Sewilli i bardzo kopnięty w kolejnych minutach były przednie Eibar naprawdę żyje, lecz inny cel do końca połowy nie udało się zdobyć.

Eibar w drugiej połowie wciąż próbował zaatakować kilka razy i była bardzo bliska wyrównania strzał. Po pierwsze, znalazł się niebezpieczny cios Krížna Adrian Gonzalez i po dwanaście minut przed końcem mocno zaskoczony Rica przemian Luna. To już podane Sevilla stracona szansa na 2: 0, po Vitolo jest dobre połączenie oszukane Jedyną wadą siatki. Goście grali o punkty aż do ustawionego czasu, do tej pory miał w domu udało się strzelić drugiego gola. Czy rozproszone wybił piłkę Jovetić i jego nazwie przepustkę zdobyć Vitola, kurs skorzystał z jego oferty. more: www.uni-pl.com